^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

SPOTKANIE Z LISTONOSZEM


 

Idzie, idzie Pan Listonosz, niesie torbę przepełnioną,
a w tej torbie listów sto, wszystkie dzieci lubią go! 

 

Według kalendarza 18 października obchodzimy Dzień Listonosza i Poczty Polskiej. Z tej okazji Panie Ilonka W. i Ewa K. do naszego przedszkola zaprosiły bardzo miłego gościa Panią Magdalenę M., która jest listonoszem Poczty Polskiej w Łęcznej. Listonosz to bardzo odpowiedzialny zawód. Wiedzą już o tym nasze przedszkolaki. Naszego gościa bardzo serdecznie przywitała Pani dyrektor mgr Ewa Góźdź. Pani Magda bardzo ciekawie opowiedziała naszym wychowankom na czym polega praca listonosza, kto to jest nadawca, adresat, co to jest list polecony i wiele innych ciekawostek, które zadziwiły nawet nasze panie. Następnie dzieci z grupy Królików wręczyły Pani Magdzie list zaadresowany do przedszkolaków z Józefowa, z którymi chciałyby się zaprzyjaźnić. W podziękowaniu za bardzo interesujące spotkanie przedszkolaki wręczyły Pani Magdzie pamiątkowe podziękowanie oraz kwiaty.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.