^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 BĄDŹ BEZPIECZNY – WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLU


 

9 listopada w naszym przedszkolu gościliśmy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. Spotkanie miało na celu przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z Policjantami. Pokazały również, że wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Goście chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Serdecznie dziękujemy Pani i Panom Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie ich odpowiedzialnego zawodu. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy nasi podopieczni wręczyli policjantom pamiątkowe dyplomy i różyczki.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.