^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA - TEATRZYK


 

„A Koziołek wziął tobołek
I wędruje biedaczysko,
Po szerokim szukać świecie
Tego co jest bardzo blisko.”

 

Dnia 07.11.2016 nasze przedszkole odwiedzili artyści z teatru w Lublinie, z przedstawieniem pt.: ,,Przygody Koziołka Matołka cz. I”. Dzieci poznały ciekawe przygody Koziołka i miejsca jego wędrówek. Wszyscy uczestnicy bawili się wspaniale. Spektakl był atrakcyjny dla widza, w lubianej przez dzieci konwencji zabawy teatralnej. Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, wyborowe aktorstwo i przebojowa muzyka wypełniały spektakl, czyniąc go atrakcyjnym i zapewniając widzom chwile niezapomnianego relaksu. Za ciekawą scenografię oraz kunszt aktorski, dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Podczas występu panowała miła i serdeczna atmosfera. Czekamy z niecierpliwością na drugą część spektaklu.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.