^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

WIZYTA STOMATOLOGA W PRZEDSZKOLU


 

W dniu 22.11.2016 r. w naszym przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Naszych przedszkolaków z grup I, II i III odwiedziła Pani stomatolog Mirosława Pinda, która w bardzo przystępnej i ciekawej formie przedstawiła sposób dbania o piękny i zdrowy uśmiech. Dzieci dowiedziały się co to jest próchnica i dlaczego psują się zęby oraz jak prawidłowo należy je czyścić. W ramach działań praktycznych przedszkolaki miały możliwość samodzielnie wyszczotkować dużą plastikową szczękę, którą przyniosła Pani dentystka. Mamy nadzieję, że spotkanie to zmotywuje wszystkie dzieci do systematycznego dbania o swoje zęby. Nasz gość zaprezentował też, specjalne narzędzia, którymi posługuję się kiedy dzieci przychodzą na wizyty kontrolne do gabinetu. Po zakończeniu spotkania podziękowaliśmy pani stomatolog za miłą wizytę i wręczyliśmy kwiaty. Teraz jeszcze bardziej postaramy się dbać o nasze ząbki i chętnie odwiedzać stomatologa.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.