^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM


 

Dla każdego dziecka 6 grudzień to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Dzień, w  którym z niecierpliwością czeka się na  wyjątkowego gościa. Czasami zagląda on do nas kiedy jeszcze śpimy i zostawia coś koło łóżka, a czasami odwiedza dzieci w przedszkolu by zostawić im cudowne prezenty, które dzieci uwielbiają. Tak też było i w naszym przedszkolu. Już kilka dni wcześniej można było wyczuć nastrój mikołajkowy, gdy na korytarzach i w salach zaczęły pojawiać się mikołajkowe ozdoby, kartki, prace mikołajowe, a wszystko po to by poczuć tą niesamowicie ciepłą, choć grudniową atmosferę. Od samego rana przychodzące dzieci witał w holu Mikołaj ze Śnieżynką częstując wszystkich cukierkami. Ten niespodziewany gość wywoływał na twarzach dzieci uśmiech i szczęście. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.