^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

„RZEPKA”JULIANA TUWIMA W WYKONANIU RODZICÓW


Premiera pierwszego przedstawienia na podstawie wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima odbyła się 24 listopada w grupie Kubusia Puchatka. Pomysł na scenariusz, scenografię i choreografię zrodził się w głowach pań: Ilonki i Ewy. W rolę aktorów wcielili się nasi kochani rodzice z grupy Kubusia Puchatka oraz Królików. Udanym pomysłem było włączenie do scenariusza znanych i lubianych piosenek z repertuaru dziecięcego, min.: „Kotek Kłopotek”, „Puszek Okruszek”, „Zakochany bocian”, „Była sobie żabka mała”. Zadowoleni widzowie czyli nasze kochane przedszkolaki żywiołowo i spontanicznie reagowały na utwory. Wszystkim widzom, szczególnie najmłodszym, przedstawienie bardzo się podobało. W przedstawianiu wystąpili: narrator- Ilona W., mała rzepka- Victoria S., duża rzepka- Anna M. dziadek- Grzegorz B., babcia- Karolina B., wnuczek- Aleksandra G., szczeniaczek Mruczek- Krzysztof Ż., kotek- Ewa K., kurka- Anna S., gąska- Małgorzata G., bocian- Izabela B., żabka- Małgorzata W., kawka- Kuba K.

Naszym Kochanym rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy.               

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.