^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

AKCJA ,,SZLACHETNA PACZKA”


 

„Nigdy nie jesteśmy tak biedni,

aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu”

                                                                   (Mikołaj Gogol)

Czas przedświąteczny to najlepszy okres aby uświadomić dzieciom tak ważne rzeczy jak pomoc słabszym i potrzebującym. W tym roku Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej po raz trzeci przystąpiło do akcji ,,Szlachetna Paczka.” Na efekty długo nie trzeba było czekać, wszyscy bardzo zaangażowali się w przynoszenie tego co mogli dać. Przystąpienie do akcji samodzielnie jest trudnym wyzwaniem szczególnie z powodów finansowych. Cieszymy się bardzo, że udało się nam wykorzystać potencjał i możliwości jakie daje siła grupy ludzi! Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do wniesienia uśmiechu i kilku radosnych chwil w życie ludzi potrzebujących. Dyrektor Przedszkola i koordynatorki akcji składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom - rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności lokalnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.

Mamy nadzieję, że uwrażliwienie dzieci w tak młodym wieku na ludzi potrzebujących i biednych, zaowocuje w przyszłości oraz wzbogaci ich osobowość w większe zrozumienie i empatię w stosunku do pokrzywdzonych przez los.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.