^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE – WŚRÓD NOCNEJ CISZY


 

   W dniu 20.12.2016 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie opłatkowe, które poprzedziło bożonarodzeniowe przedstawienie opowiadające o narodzinach Pana Jezusa. Jasełka „Wśród nocnej ciszy” odegrały pięciolatki z grupy Mądre Sowy pod bacznym okiem swoich pań: Wiolety Ch. i Lidii M. Do obejrzenia historii narodzin Jezusa zaproszono całą społeczność przedszkolną, wspaniałych gości, ukochanych rodziców. To oni nagradzali występy dzieci gromkimi brawami. Zaproszeni goście otrzymali upominki w postaci ręcznie zdobionych kartek świątecznych. Po występach, jak tradycja bożonarodzeniowa nakazuje, dzielono się opłatkiem, składano sobie życzenia i wspólnie śpiewano kolędy. Były również pamiątkowe zdjęcia.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.