^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

ORSZAK TRZECH KRÓLI - XXI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY


Dnia 5 stycznia 2017 roku w sali Centrum Kultury w Łęcznej odbyło się podsumowanie i wernisaż wystawy pokonkursowej XXI Powiatowego Konkursu Plastycznego zorganizowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia pt. ORSZAK TRZECH KRÓLI.

Po zapoznaniu się z 333 pracami nadesłanymi z 24 placówek oświatowych i kulturalnych powiatu  łęczyńskiego zgodnie z regulaminem przyznano nagrody i wyróżnienia. I tak w kategorii „Przedszkolaki” nagrody otrzymali m.in.: Patryk Pastuszak i Amelia Stec. Prace powstały pod okiem nauczyciela Pani Wiolety Chołast. Z tej samej grupy - „Mądrej Sowy” pochodzi trzecia nagrodzona praca, której autorką jest Magdalena Kasprzak, zaś opiekunem artystycznym Pan Paweł Brodzisz.

Mali artyści otrzymali dyplomy i upominki. Były także pamiątkowe zdjęcia. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i do obejrzenia zdjęć zapraszamy.

 

ORSZAK TRZECH KRÓLI - XXI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.