^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

„MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”- SPRAWOZDANIE


Jesteśmy „Mądrymi Sowami”. W tym roku szkolnym przystąpiłyśmy do ogólnopolskiego projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”, autorem którego jest Pani Aneta Konefał Dyrektor Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej.

Celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa oraz  rozwijanie współpracy między przedszkolami. W akcji bierze udział około 240 placówek z całej Polski. W ramach projektu ruszyło w podróż po kraju wiele pluszaków. Każdy z nich ma za zadanie odwiedzić 10 przedszkoli. Nasz miś Horacy również jest w podróży. Czekamy na niego z niecierpliwością. Pod jego nieobecność grupę odwiedziły następujące misie: „Dyzio” ze Słupna, „Zabieluś” z Radzynia Podlaskiego, „Kropuś” z Sulejowa, „Łatek” z Wrocławia „Tomiś” z Przedszkola w Dobrczu, „Łatek” z Gdyni oraz „Bąbelek” z Koszalina. 

Nasi mili goście bawili się z nami, zwiedzali przedszkole, ubierali choinkę, ale przede wszystkim słuchali bajek. Dzięki temu projektowi wzbogacamy wiedzę o literaturze, poznajemy naszą ojczyznę, zawieramy nowe znajomości. Jesteśmy otwarci na świat.

Czekamy na kolejne misie, a Was zapraszamy do naszej galerii.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.