^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

BAL KARNAWAŁOWY


Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Dnia 4 lutego 2017 roku na pięknie przystrojonej sali balowej w Centrum Kultury bawiły się dzieci z Przedszkola nr 3. Dla niektórych przedszkolaków to był pierwszy prawdziwy bal. Wszystkie dzieci były poprzebierane za różne bajkowe postacie. Nie zabrakło księżniczek, Batmanów, żołnierzy, policjantów, pszczółek, motylków, biedroneczek i wiele innych ciekawych postaci. Przy skocznej, wesołej muzyce wszyscy bawili się wyśmienicie. Kiedy czas zabawy dobiegał końca dzieci z żalem opuściły salę balową.

Do zobaczenia na kolejnym balu – już za rok!

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.