^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY – DZIEŃ ZIELONY


Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury" to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś.

kubusiowi

Celem programu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest nauka o otaczającym świecie, przyrodzie i jej darach, poznanie zasad zdrowego żywienia oraz zachęcenie dzieci do dbania o środowisko naturalne. Nasze przedszkole kolejny już raz bierze udział w działaniach związanych z tym programem. Dzięki realizacji programu utrwalamy zdobyte już wiadomości z dziedziny ekologii i wciąż zdobywamy nowe. Zajęcia odbywają się w formie zadaniowej oraz zabawowej, także z udziałem rodziców. Program wprowadza nas w piękny i fascynujący świat natury, uwrażliwia na otaczające środowisko, uczy przy tym jak o nie dbać i chronić. Sprawia nam wiele radości z dobrej zabawy i satysfakcję z osiągniętych celów.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.