^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

LUDZIE Z PASJĄ - SPOTKANIE Z MUZYKIEM

Od wieków ludzi fascynuje muzyka. Wpływa ona na ich życie, nastrój i twórczość. Dla jednych hobby jest przyjemnością, którą zajmują się sporadycznie. Dla innych jest pasją, w którą angażują większość swojego wolnego czasu.

Warto znaleźć chwilę na swoje zainteresowania. Poświęcenie czasu i sił pasjonującym nas zajęciom sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi, a z czasem możemy stać się ekspertami w danej dziedzinie.

W ramach spotkań „Ludzie z pasją" gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Damiana i Pana Kamila, tatę Poli, którzy pokazali dzieciom instrument, na którym gra Pan Damian, a jest to akordeon. Zaproszony muzyk omówił wygląd przyniesionego instrumentu i zaprezentował brzmienie, zagrał kilka utworów, zaśpiewał z dziećmi piosenkę pt. „Przyleciał ptaszek z Łobzowa" oraz zagrał do znanego tańca „Kaczuszki".

Spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej i rozśpiewanej atmosferze.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.